Бізнес ідеї

Знімання і здача квартир в оренду

Бізнес ідея. Оренда і здача квартири в оренду. На сьогоднішній день хочу вам описати і розповісти про дуже цікавій бізнес, який можливо організувати на території кожного міста. Таким бізнесом займається багато людей і також мають його в якості додаткового заробітку. Останнім часом суттєво зріс попит на оренду одно, 2-вох і трикімнатних квартир. Знімають такі квартири молоді родини, учні університетів та училищ, технікумів і так тд, хто ще не має можливість придбати житло, однак проживати десь треба. . .

Бізнес ідея. Знімання і здача квартири в оренду

Ідея такого бізнесу досить проста. Потрібно зробити, виробити і розклеїти по місту два види оголошення такого змісту:
Терміново зніму квартиру Телефон. . . .
Терміново здам житло Телефон. . .
Розмір резюме 45×50 міліметрів (половина звичної візитки) прямо на одному аркуші форма А4 вміщується більше 24 шт.Окремо робимо ста аркушів формату А4 на знімання житлоплощі і також окремо сто аркушів на здачу будинку.

Потім такі оголошення розмножуємо на принтері червоним за допомогою різних кольорів (щоб сприяти залученню уваги людини). Можливо, природно ж, віддрукувати чорною фарбою хоч краще, прямо на кольоровому папері. Потім беремо клей у руки і. . . У ваших ніг будь стовпи міста. . .

Дзвінки по оголошенню до Вас почнуться ввечері цього ж таки дня.

По зніманню будинку:
Знімаєте влаштовує Вас квартиру і також укладаєте договір з господарем. При цьому Ви будете ставити до відома, про те що Ви посередник і в їхній квартирі будуть проживати інші люди, тобто договір потрібно буде переукласти або ж укласти тристоронню угоду в залежності від оплати. Якщо у Вас гарні відносини з господарями (це можна при тривалому співробітництві) договір укласти на усній формі.

По здачі житлоплощі:
Знаходьте клієнта і обумовлюєте, скільки ваші послуги коштують, приклад сто гривень (у Києві така ціна порядку 50-80 уе) Потім пропонуєте замовнику райони і також квартири, показуєте їм ці фактори і в тому випадку якщо вони підходять – здаєте в оренду

На цьому в принципі і всі відомості!

Таким методом, мій знайомий заробляє приблизно 5000 гривень на місяць. Однак змушений весь час клеїти оголошення прямо на стовпах, давати оголошення в разні газети, але він радий такому місцю роботи, так як має крім цього плюс і основну. При спілкуванні він завжди і постійно носить власні візитні картки, які і роздасть при якомусь зручному випадку. Він у будь-якому випадку залишиться задоволеним.

Р. S. Кілька днів тому приїхала моя постійна клієнтка з Києва і розповіла, що за даного типу послуг на території м Києві беруть від вісімдесяти уе. (Вона шукала житло для знімання на час відрядження).

Таким чином рахуйте самі, чи варто займатися таким бізнесом або ж не можна.

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам