Інші способи заробітку

Партнерська програма Webasm

Партнерська програма Webasm добре підходить тим веб-майстрам, що конвертують трафік “білими” шляхами. Вона передає чудовий конверт на сайтах наприклад софтової тематики. Сервіс Webasm надає своїм АДВЕРТ особливий код, і при переході через який користувачеві пропонується паралельно з софтом (файлом) скачати і встановити у себе на комп’ютері Мультибар. За це і вебмастеру оплачують 4 рубля.
Встановлений Мультибар містить кілька невеликих, але досить корисних програмок: Менеджер завантажень, Прогноз погоди, Диктофон, Торрент завантажувач, Таймер, Сканер реєстру, Антибаннер, Переглядач графіки, Деінсталятор, Планувальник, домейнера, Оптимізатор комп’ютера, Софт для зняття скріншотів, та інші програмки надаються користувачам у ДЕМО-режимі, для того щоб користувачі могли детальніше познайомитися з ними їм потрібно зняти обмеження. Для зняття цього обмеження користувачі мають можливість активувати Мультибар за допомогою СМС. І після оплати партнер сервісу Webasm отримає 50% від вартості СМС (а це приблизно 75 рублів). Також присутня реферальная програма: 10%. Дана партнерська програма працює з 2009 року, слід додати що довгий час вона перебувала в приваті, а нещодавно стала доступною для всіх зацікавлених вебмайстрів.
Як працювати з партнерською програмою Webasm?
Для початку реєструємося в сервісі:

Реєстрація Webasm

Існує кілька схем роботи:
Банери
Система дозволяє вибрати необхідні банери, і отримати код ротатора. Далі потрібно розмістити даний код на Вашому ресурсі (сайті), і користувачам стануть показуватися банери.
Посилання
Ви маєте можливість поширювати ті програми в залежності від напрямку сайту або блогу. Сервіс надає статистику по будь-якій програмі.
Софт портали
Ця схема чудово підійде для власників різних софт порталів. При цьому користувач, при скачуванні файлу з Вашого веб-сайту, викачує з ним невелику програму-інсталятор, яка пропонує йому завантажити вибраний ним файл і встановити Мультибар.
Торрент портали
Ця схема чудово підійде для власників різних торрент порталів.
Блогосфера
Тут надаються готові промо тексти для розміщення їх на своїх сервісах.
Сторінка скачування
Ми представляємо вам найсвіжішу схему по роботі з Webasm для софтпорталов. Вона прозора і для користувача і для антивірусів.
Схема «Додатки на сайті»
Ви замінюєте посилання на скачування файлів на цільові посилання з розділу Промо. Оплачується унікальна установка програми.
Схема «Перевірка на віруси на сайті»
Користувач натискає на посилання, на сторінці з’являється поп-ап з пропозицією завантажити файл + бандл і перевірити файл на віруси.
Реферальная програма
Рекомендаційна програма для вебмайстрів. Рекомендуйте Webasm користувачам і вебмайстрам і заробляйте 10% від їхнього доходу.

Реєстрація Webasm

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам