Інші способи заробітку

Заробіток на видачі кредитів на Webtransfer-finance

У мережі існує багато нестандартних способів заробітку, один з них це система мікро позик з системою Webtransfer-finance. Скористатися цією системою може будь-який бажаючий. Суть заробітку полягає в мікро кредитуванню. Одні користувачі отримують можливість взяти невеликий кредит для своїх потреб, коли терміново необхідні гроші, а інші відповідно заробляють на відсотках від виданих кредитів.

Це ті ж кредит, які видають банки і заробляють на цьому величезні гроші. Система Webtransfer-finance дає можливість своїм користувачам таку ж можливість. Причому система добре продумана і ви можете вкладати свої гроші без ризику, не боячись втратити їх. Функціонал системи продуманий так, що всі видані вами кредити гарантовано вам повертаються.

Заробіток на видачі кредитів

На підтвердження цього, можна побачити, як Webtransfer-finance стрімко розвивається, і наскільки швидко збільшується кількість користувачів системи. Дуже багато людей заходять, щоб взяти в кредит, в основному це невеликі гроші. Так що можете бути впевненими, що у вас завжди будуть користувачі бажаючі взяти кредити у вас.

Як система розвивається, можете побачити на скріншоті нижче:

Видно, що на дане число в скріншоті видано понад 20000 кредитів. Так що, клієнтів взяти кредит чимало, також варто сказати, що виданий вами кредит повертається до вас з відсотками дуже швидко, так що чекати зароблених відсотків не доведеться довго. Заробіток на кредитах це дуже прибуткова справа, так що варто спробувати.

Спершу потрібно зареєструватися. Реєстрація в системі не складна, досить авторизуватися через свій профіль з будь-якої зазначеної соціальної мережі.

Реєстрація

І після ввести в форму і перевірити свій номер мобільного телефону. Сама верифікація номера мобільного телефону безкоштовна, вам на ваш номер прийде повідомлення з кодом для підтвердження, який потрібно ввести у відповідну форму.

Після реєстрації і перевірки перейдіть на сторінку “Вложить”. На даній сторінці відкриється, калькулятор розрахунку прибутку від видачі кредиту:

Ще одна приємна особливість системи в тому, що відразу після реєстрації вам нараховується бонус у розмірі 50$. За допомогою даного бонусу ви зможете перевірити, як працює система і видати свої перші кредити.

Видача кредиту. Після раджу зробити наступні установки. Добовий відсоток встановити не менше 1.5% (3), це не висока ставка, тому на вас швидше звернуть увагу потенційні позичальники.

Період часу користування кредитом, до моменту повернення грошей з відсотками, встановити на максимальну кількість – 10 днів (2).

Тепер нескладний підрахунок. Вклавши в систему 50$ (1) на період до 10 днів з процентною ставкою в 1.5% мінус комісія (50%-гарант) на виході отримуєте 3.75$ чистого прибутку. Зароблена сума невелика, але якщо видати пару таких кредитів, то сума однозначно зросте.

Тепер щодо ризиків, зверніть увагу на скріншот калькулятора вище, є чек бокс із рядком “Гарант”(6). Дана функція, якщо вона включена, дає можливість гарантувати безпеку ваших вкладів від тих, хто з якихось причин відмовиться виплачувати виданий йому вами кредит. Такі ситуації теж мають своє місце у цій діяльності, але система гарантує вам повернення. Виплата в такому випадку повертається до вас за рахунок резервного фонду Webtransfer-finance. За дану можливість система знімає комісію з вашого заробленого відсотки, в розмірі 50%, у прикладі вище я вам вказав цю комісію на прикладі підрахунку. Багато звичайно, але зате ви стовідсотково в будь-якому випадку повернете свої гроші. Ви можете вимкнути цю функцію, і комісія буде набагато менше, але тоді ви берете всю відповідальність на себе, і гарантія знімається.

Розмір видаваних кредитів. На даний момент можна видавати такі кредити, це:10,20,30,40,50 доларів. Як бачите, вибір невеликий і необхідно буде час від часу заходити і видавати нові кредити. Або скористатися функцією Автоматизація видачі заявок.

Мінімальна сума виводу. Перше, що для виведення вам потрібно буде зробити, це пройти перевірку всіх ваших даних в профілі системи. Мінімальна сума грошей, яку ви можете вивести з системи, становить 50$. Також система пропонує партнерську програму, за кожного залученого користувача система сплачує певний відсоток.

Де набрати грошей для заробітку на видачу кредитів. В блозі дуже багато описано способів і видів заробітку в інтернеті. Від дуже швидкого, але незначного заробітку до тривалих з максимальною віддачею. Так що є з чого вибирати і дуже швидко заробити прямо в інтернеті, що добре в плані того, що вам не потрібно йти і вносити гроші наприклад через термінал в інтернет, при цьому сплачуючи нелюдські комісії, не зрозуміло за що. А тут прямо в інтернеті є можливість заробити, а потім і вкласти в видачу кредитів і заробити на цих грошах ще й певний відсоток. Так що пробуйте, удачі вам і вигідно виданих кредитів!!!

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам