Інші способи заробітку

Заробити гроші за допомогою комп'ютера

Увага! Проект Rublik був закритий з яких причин я не з’ясовував але є аналогічний проект для заробітку на відеокарті Ltcraft До хорошого можу додати, що на цьому проекті ви можете заробити в 4 рази більше ніж на Rublik.

Детальніше про це читайте в наступній статті – Заробіток на відеокарті з Ltcraft

Заробіток за допомогою комп’ютера. Пропозиція від Rublik.com.

Знайшов в інтернеті цікавий спосіб заробити в Інтернеті, виявляється можна заробляти в інтернеті за допомогою свого комп’ютера, а саме своєї відеокарти.

  • Все що потрібно це – встановити програму на свій комп’ютер! Далі запускаєте її, програма робить обчислення, необхідні для роботи системи Bitcoin, а Ви спокійно займаєтеся своїми справами.
  • Скільки можна заробити? Все залежить від потужності Вашої відеокарти, часу роботи програми та поточного курсу Bitcoin. Приклад того скільки можна заробити побачите на сайті, на момент коли я заходив на сайт бачив такі дані (evgenyk 176664.22 р.)
  • Вивести зароблені гроші можна в будь-яку з підтримуваних систем. На даний час доступні WebMoney, QIWI і PayPal.

Як зареєструватися? На сайті немає такої кнопки. Скачайте і встановіть програму. При першому запуску з’явиться вікно реєстрації

Завантажити програму

Rublik.com.

Інструкція реєстрації:

1.Зареєструватися.

Скачайте програму, розархівуйте з архіву і запустіть, якщо Ви встановлюєте програму вперше, з’явиться форма реєстрації:

2.Почекати

Ви самі вирішуєте, наскільки активно програма використовуватиме потужності Вашого ПК: від стовідсоткового навантаження, коли Ви не біля комп’ютера, до повного відключення.

3.Забрати гроші

Які відеокарти підтримуються, які краще? Будь-яка сучасна відеокарта AMD або NVIDIA укупі зі свіжими драйверами буде приносити Вам гроші. Однак відеокарти від AMD (ATI Radeon) працюють набагато швидше, ніж інші.

Аватар

dzurmanviktoria 16.02.2018 22:53

Пасивний дохід з Mercury gl 1% вдень від вкладу(100$-1$ вдень,7$ в тиждень),вклад працює 300днів. Отже при мінімальному вкладі 100$ через 300 днів ви отримаєте 300$.Виплати щовівторка,можна робити реінвестування,мін 10$. Miн.вклад в систему 100$,0.1bitcoin,1litecoin,1ethereum. Можливість придбати авто за 55% від суми.
https://mercury.gl/?ref=9eORb, dzurmanviktoria@gmail.com 
0973516161 Вікторія
 Детальніше за телефоном чи поштою.

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам