Корисні статті

Анкети платних опитувань приходять рідко? Є рішення!

Багато користувачів, які до свого додаткового заробітку в інтернеті, додали роботу із проходження платних опитувань, зіштовхуються з тим, що анкети опитувань приходять рідко, а іноді й зовсім. І це розширена проблема серед людей, що заробляють на платних опитуваннях і єдиної відповіді на рішення цього питання немає. Подивіться в інтернеті, у ньому найдеться багато інформації, причому різної й навіть протилежної одна від одної про те, як змусити приходити на e-mail більше  платних опитувань. Чому? Тому що точної інформації або іншими словами єдиної відповіді немає.

Що ж таке платні опитування і чому вони приходять рідко?

Цю ситуацію можна пояснити тим, що все залежить від сервісів, які займаються платними опитуваннями. У кожного з них свої критерії відбору респондентів до того або іншого опитування. Але все ж, я спробував знайти максимум інформації з інтернету, і постарався описати самі основні рекомендації, які б підійшли для вирішення максимальної кількості питань.

Додам ще, що при пошуку інформації на різних форумах і сайтах, я побачив, що деякі заповзятливі люди, додумалися до того, що продають деяку інформацію за гроші. Як ви здогадалися по темі статті саме інформацію про те, як з максимальною удачею заробляти безпосередньо на платних опитуваннях. Я ж продавати нічого не збираюся, але хочу підказати вам. Що якщо у вас є, практика й досвід ефективного заробітку на платних опитуваннях, то ви можете на цьому заробити додаткові гроші, продаючи свою інформацію. Де і як ви вже сподіваюся, зрозуміли.

Тепер перейдемо до списку моїх рекомендацій, які повинні прискорити появу запрошень платних опитувань у ваших електронних ящиках. Виправити положення можна тільки у двох випадках, перший при реєстрації й заповненні вашої анкети й другий уже при проходженні самого опитування.

Отже, перше, що потрібно зробити, це правильно заповнити анкету при реєстрації. Всю інформацію про себе, що вводите в анкеті запишіть або роздрукуйте через принтер, щоб відповіді били завжди під рукою. Так як ви реєструєтеся на багатьох сервісах бажано вводити ті самі дані, щоб не заплутатися потім при відповідях на перевірочні питання. Поставтеся до заповнення анкети дуже уважно, це основа, від якої залежить частота проходження опитувань і, отже, вашого заробітку. Більшість заповнює про себе правдиву інформацію, що справедливо до самого сервісу й тих, хто замовляє ці опитування. Але це у свою чергу, і в більшості випадків саме й негативно позначається на них. Нам же потрібно заробляти й тому йдемо на маленькі хитрості.
1. На питання, яка у вас освіта вказуємо, що у вас Вища освіта (для підтвердження у вас копії диплома не вимагають, тому якщо його у вас нема, ніхто цього перевіряти не буде)
2.На питання одружені ви, і є чи у вас діти, відповідаємо, що є людиною, сімейною у якої одна або двоє дітей, яким 5- 15 років.
3.На питання, скільки вам років відповідаємо, що приблизно 25-35 років (самі активні покупці й споживачі)
4.Ваш сімейний дохід повинен становити від 1000 американських доларів на місяць
5.В анкетах також може бути присутнім таке питання – чи працюють ваші родичі або в сфері маркетингу, статистики або  реклами, відповідаємо, ні, запам’ятаєте це.
6. Ще важливо не перебільшувати ваші досягнення, будьте уважні, так наприклад якщо ви вкажете, що місячний дохід вашої родини, складе дуже велику суму, то виникає логічне питання – Якщо у вас такий великий дохід, то для чого вам все це?

Зробивши ці маленькі виправлення, фірми які будуть відбирати респондентів на опитування, побачать у вас повністю незалежну, забезпечену сімейну людину, а думки такої людини дуже цінуються. І в результаті, ці рекомендації повинні допомогти вам одержати максимум анкет від запитальників.

Друге, це проходження самого опитування. Приведу приклад найпоширенішої помилки. Приходить вам анкета, і ви починаєте її заповнювати. Як правило, перші пару питань – це питання перевірки – скільки вам років, де ви живете. І після відповіді на два три питання ви одержуєте негативну відповідь, що ви не підходите, або вже відібрана потрібна кількість користувачів на дане опитування. Дві три таких помилки й опитування будуть приходити до вас один два рази в рік, а то й взагалі. Чому так, тому що в більшості випадків не сходяться відповіді ті, що ви заповнювали при реєстрації з тими,  що в анкеті при перевірці. Щоб цього не трапилося, як я вже писав при реєстрації, коли ви заповнюєте анкету перепишіть, або роздрукуйте на окремий листок всю цю інформацію. Це дасть вам більше шансів не бути виключеним від опитування. Також при проходженні опитування ви знову можете побачити питання чи працюють ваші родичі або в сфері маркетингу, статистики або  реклами, відповідаємо, немає. Далі, коли ви пройдете перевірочні питання, на наступні питання раджу вам відповідати обдумано, уважно читайте й вдумуйтеся в суть питань. Тому що вам можуть задати два різних але однакових за змістом питання, і ви відповісте на них по різному, то, швидше за все вас виключать із опитування.

Де зареєструватися, щоб почати заробляти на платних опитуваннях? Як і де детально описано в цій статті “Платні опитування”, в ній описані перевірені сервіси в яких ви можете зареєструватись. У цій сторінці постійно додаю нові, як наші, так і зарубіжні сервіси платних опитувань. Намагаюся додавати перевірені, з хорошими рекомендаціями сайти, які не обманюють і повністю виплачують ваші зароблені гроші.

От приблизно-те, що саме головне потрібно зробити при заробітку на платних опитуваннях. Звичайно, тут не всі варіанти й можна ще щось додати, тому якщо знайду щось цікаве, обов’язково поділюся з вами. Якщо у вас є свої якісь міркування по даному приводу, напишіть у коментарях, а краще на форумі. Спасибі за увагу, удачі й заробляйте.

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам