Корисні статті

Як стати успішним - 5 практичних порад

Всім нам рано чи пізно набридає плисти за течією і миритися з регулярними смугами невдач у своєму житті. У такі моменти, ми задаємося питанням – як стати успішним? А й справді, у чому секрет тих людей, які, незважаючи на те, що доля не давала їм такого шансу, подолали всі труднощі і підійнялися на вершину успіху. У цій статті ви знайдете корисні поради, від різних великих особистостей, які на своєму досвіді дізналися – як стати успішним.

1. Навчіться терпінню

Досить часто, проблеми відбуваються саме тому, що людина просто не вміє чекати – йому хочеться отримати швидкий результат. Багато хто говорить – «запасіться терпінням», але це не зовсім правильна фраза, бо терпінням потрібно не запасатися, а тренувати його. Так, без тривалого навчання нічого не вийде, тому що ми звикли жити у світі «фаст», ми розучилися чекати.

2. Перестаньте конфліктувати з собою і оточуючими
Поки ви конфліктуєте з собою, і намагаєтеся протистояти власним бажанням, у вас не буде успіху. Перестаньте жити, суперечачи собі, перестаньте будувати свої відносини на конфліктах. Досягти гармонії у стосунках з іншими людьми ви зможете тільки тоді, коли станете приймати себе такими, які ви є, тому починайте саме з себе.

3. Не уникайте труднощів
Не намагайтеся піти легким шляхом, і вибирати те, де вам буде легше. Для прикладу уявіть собі таку ситуацію: молодий чоловік з невеликого містечка мріє стати успішним адвокатом, отримує освіту і відправляється в столицю для побудови кар’єри.

Як стати успішним?

У столиці природно таких фахівців дуже багато, але наш герой сюди теж поїхав лише тому, що тут буде простіше знайти роботу, а в підсумку йому дісталася посада помічника адвоката. А в своєму невеликому містечку, він би міг стати більш затребуваним або ж побудувати свій особистий адвокатський бізнес, але він вибрав легкий шлях.

4. Використовуйте свої сильні сторони

Величенна проблема нашого покоління полягає в тому, що ми досі не очистили свій мозок від нав’язаного радянською ідеологією мислення. Людей вчили, що необхідно працювати над своїми недоліками, в результаті чого маса часу йде на те, щоб поламати себе. А цей час потрібно витрачати не на боротьбу з недоліками, а на розвиток своїх сильних сторін, і тільки тоді успіх гарантований. Уявіть ситуацію, малюк вчиться в школі, і постійно отримує двійки з математики. Мама наймає для нього репетиторів, після насильно відправляє чадо в математичний ліцей. І тільки тоді, коли цей математик-двієчник досягає повноліття, він нарешті-то дозволяє собі вибрати те, до чого його душа лежала з народження – малювання. Молода людина витрачає ще 5 років свого життя на те, щоб вдосконалити свої навички, і стає відомим художником. Навіщо було навчати його математики, причому насильно?

5. Віра в краще

Саме тому, що ми не віримо у власний успіх, а також в свої здібності, ми часто зазнаємо поразки, або ж навіть не починаємо реалізацію власних планів. Забудьте слово «нереально», і тоді все стане можливим. Не шукайте приводів посумувати і пожаліти себе, а шукайте за що дякувати долі, і до чого прагнути.

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам