Заробіток в соц. мережах

Заробіток для користувачів ВК

Увага! Проект Smo-media був закритий (з яких причин я не з’ясовував), але є аналогічний проект для заробітку для користувачів Вконтакті – Vkserfing.ru.  Дуже хороший і поки що працює без перебоїв проект.

Детальніше про це читайте тут – Сервіс для реклами та заробітку Вконтакте

Заробіток для користувачів Вконтакті. Помітив одну особливість з кожним днем все більше з’являється сервісів, які пропонують заробити на соц мережах. Так ось зовсім недавно в 2013 році з’явився черговий новий сервіс для заробітку Вконтакті, назва цього ресурсу – Smo-media. На момент написання статті цьому ресурсі, по заробітку в Вконтакті, налічується 38 тисяч зареєстрованих користувачів, що говорить про дуже швидкий розвиток ресурсу.

Проект Smo-media пропонує дуже простий спосіб заробітку. Для того щоб почати заробляти на даному сайті достатньо авторизуватися через свій аккаунт в контактах. Так що у вас має бути створений в вконтактах аккаунт, можете зареєструвати і новий, якщо не захочете засмічувати свій особистий. Після цієї простої реєстрації, ви відразу будете направлені на сторінку з розміщеними на ній різного виду завданнями, за виконання яких відповідно вам будуть оплачувати гроші на ваш рахунок.

Заробіток для користувачів Вконтакті

Основний тип завдань на цьому ресурсі, це робити репости, вступати в групи, ставити лайки, додавати користувачів в друзі. Як бачите, всі ці завдання досить прості, і їх дуже мало, але за інформацією Smo-media на ресурсі планується розширення способів заробітку, ну і сподіваємося, що й оплата теж буде набагато більшою. За одне виконане вами завдання ваш заробіток буде складатися від 20 копійок і вище, що звичайно не багато, але за кілька хвилин ви напевно зможете зробити кілька завдань. Також на проекті Smo-media можна побачити, що aадміністрація проводить різні конкурси, які можуть принести додатковий прибуток. Конкурси проводяться за різними напрямками: Рефералам, Рекламодавцям, Виконання завдань. Останній призовий фонд налічував 12285 рублів.

Завдання Smo – media

Принцип роботи досить простий, якщо не елементарний, дивіться скрін, в списку завдань будуть описуватися потрібні вимоги щодо виконання завдань, наприклад – вступити в групу (співтовариство), поділиться з друзями. Після вимог стоїть посилання, перейшовши за яким ви тим самим почнете виконання завдання, після переходу виконуєте всі зазначені вимоги і повертаєтеся назад на сайт Smo-media і натискаєте на кнопку «Перевірити». Все дуже просто і зрозуміло, нічого складного.

Як бачите на скрині, ще крім кнопки перевірити присутній ще дві кнопки – «Скарга» і «Приховати». За допомогою цих кнопок, ви відповідно їх назві можете поскаржитися адміністрації або приховати завдання. Наприклад, якщо ви почали завдання на вступ до групи а вона або не існує або закрита, можна без проблем написати скаргу на рекламодавця даного завдання.

Реєстрація:

Реєстрація

Партнерська програма. Також на проекті по заробітку в соціальній мережі вконтакте присутня винагорода за запрошення своїх друзів в систему у вигляді партнерської програми. Партнерська програма буде приносити вам 10% від доходів запрошених вами друзів, які зареєструвалися для заробітку і 8% від витрат залучених вами рекламодавців. Адміністрація підготувала для своїх партнерів спеціальний розділ (називається реферальне посилання) де можна знайти свої реферальні посилання і банери.

Мінімальна сума виводу грошей всього 30 рублів, що є досить низьким порогом, і я б радив відразу виводити ці гроші. Гроші можна виводити на свої гаманці WMR системи Webmoney або поповнити свій рахунок мобільного телефону, правда я не розібрався які оператори підтримуються. Сервіс виплачує гроші стабільно, в мережі критичних негативних відгуків я не знайшов.

Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам