Автор Повідомлення

AIRAK

#1/17.12.2017 16:29 +1

Аватар

Користувач

Карма: 1

Доброго дня всім!
Хочу Вам запропонувати один з найбільш прибуткових способів заробітку в інтернеті - це заробіток на біткоінах!

Що таке біткоїни?

Біткоіни – це перша і найпопулярніша з криптовалют, по суті – це різновид електронних грошей, але з особливим рівнем захисту і анонімністю використання, нинішній курс – можна подивитись тут.

Як отримати біткоїни?

Є декілька варіантів: купити і заробити. З покупкою все просто: після реєстрації гаманця у вас буде своя біткоін-адреса, на яку можна переказати гроші хоч з банківської карти, хоч готівкою з терміналу. А ось із заробітком давайте розберемося детальніше. Існують три найпопулярніші способу заробітку біткоінів: 1) збирати безкоштовні біткоіни на так званих кранах; 2) розвинути партнерські програми; 3) майнінг біткоінів. Коротко про все нижче.

1) Крани біткоїнів - це спеціалізовані сайти, які платять за розгадування капчі. Виплати насправді дуже малі, але для старту можна за день заробити кілька доларів, якщо заходити на них приблизно раз на годину. Є думка, що це – хайп, тобто аналог мережевих пірамід, але все поки працює і виплати йдуть. Таких сайтів дуже багато, з різними призами та таймаутами, але є сервіси, які спрощують і частково автоматизують роботу – це ротатори, на яких зібрані найприбутковіші крани, і є можливість відстежувати їх у вигляді таблиці. (Ось один із прикладі ротатору)

2) Партнерські програми. Якщо у вас багато підписників в соцмережах, або є свої онлайн-ресурси, можна заробити на партнерських програмах від тих же сайтів-кранів. Схема дуже проста – ви берете реферальні посилання, розповсюджуєте їх, і люди, що заходять по цих посиланнях, приносять вам прибуток у вигляді відсотка від їх заробітку. Тут все залежить від вашої аудиторії – чим більше людей привернете – тим більше заробите.

3) Майнінг біткоінів. Спочатку це був єдиний спосіб заробітку. Суть його в тому, що система криптовалют являє собою розподілену систему обчислень, тобто в ній немає головних серверів, а всі обчислення й операції відбуваються на потужностях користувачів, зрозуміло в зашифрованому вигляді. Таким чином, ви надаєте потужності – отримуєте гроші.

Наведена вище інформація містить ознайомчий характер та не представляє повноти реальної схеми заробітку на біткоінах. Наразі в мережі інтернет можна знайти безліч курсів щодо цього виду заробітку, але реальна і зрозуміла схема яку можна рекомендувати найкращому другові знаходиться тут.


Відредаговано: nikochka (22.12.2017 20:51, 1 рік тому)
Повідомлень: 1

nikochka

#2/22.12.2017 20:51 0

nikochka

Administrator

Карма: 0

В розділ партнерські програми... Форум для спілкування а не в банальне - зареєструйтесь по моїй реф...

Повідомлень: 11

vasya_dubэnko

#3/17.05.2018 17:39 0

Аватар

Користувач

Карма: 0

Админы, без ссылок интереса писать у большенства авторов отпадёт, поетому на начальном этапи реф ссылки нельзя запрещять, нначе не будет контента, и форум загнется. Разве только платить за собщения пользователям. Конкуренцыя в нише большая, и нужно понимать интересы, всех пользователей, и не заприщять ссылки в темах.

Нужно только предявлять требования к темам.

Примерно такие, уникльность минимум 75% , минимум 450 символов, не более двух ссылок в теме.

 

Для пользователей которых интерисует заработок биткоинов зайдите на мой сайт   pora-uspexa.ru  там найдите статью о лутшых способах зароботка биткоинов

Вот ссылка на статью, заходите пока не удалили.     

Повідомлень: 2