Партнерська програма Євгена Попова, заробіток на продажах інфотоварів

Партнерська програма Євгена Попова, заробіток на продажах інфотоварів

Деталі партнерки - №7

10
  • Автор : nikochka
  • Голосів : 1 Середня оцінка : 10
  • Початок діяльності : 2005
  • Статус : активна
  • Категорія : Інфо-товари
  • Партнерка : присутня
  • Мінімум до виплати : відсутній
  • Способи виплат : WebMoney, Яндекс.Деньги, Інше
Перейти на сайт Зареєструватися


Що таке партнерська програма?

Якщо говорити простою мовою, це можливість заробити на продажах курсів Євгена Попова, просто рекомендуючи їх іншим людям за допомогою спеціального партнерського посилання, яке ви отримаєте після безкоштовної реєстрації в партнерській програмі.

Як це працює і кому підійде?

Участь у партнерській програмі підійде в першу чергу тим, хто має вихід на аудиторію в тих нішах, які пов'язані з сайтобудуванням, інфобізнесом, блогінгом, програмуванням і іншими подібними темами. Крім цього, добре заробляють в даній партнерській програмі майстри контекстної реклами, які вміють недорого залучати тематичний трафік.

Чотирирівнева партнерська програма!

Забирайте собі від 30% до 45% з кожного залученого вами замовлення і 5%, 3%, 2% з замовлень ваших партнерів другого, третього, і четвертого рівнів.

Приклад роботи

Припустимо, ви ведете інфобізнес в сфері SEO і вчите людей, як розкручувати сайти. У вас є база підписчиків, наприклад, 20000 чоловік. До вас часто звертаються люди, які хочуть навчитися створювати сайти. Але ваша тема — це «розкрутка сайтів», і у вас немає курсів по створенню сайтів, тому в звичайній ситуації ви просто відмовляєте людині або в кращому випадку даєте посилання на якийсь сайт з даної теми. З такою рекомендацією ви нічого не отримуєте.

А якщо ж ви зареєструвалися в цій програмі, то ви можете просто заробляти на своїх рекомендаціях. Замість того, щоб просто порекомендувати людині якийсь сайт чи підручник, ви говорите йому, що є така людина як Євген Попов, у нього є якісні курси, які ви рекомендуєте пройти. А після відповіді даєте людині своє партнерське посилання або на якийсь конкретний курс, або відразу на весь каталог (посилання можна генерувати у особистому кабінеті партнера).

Якщо ця людина зацікавиться цими курсами, оформить замовлення і оплатити його, то на ваш партнерський рахунок буде зараховано партнерську винагороду, яка два рази на місяць буде виплачуватися на ваш електронний гаманець (WebMoney Z-гаманець, WebMoney R-гаманець, Яндекс. Гроші, PayPal, безготівковий розрахунок для юридичних осіб РФ).

Початковий рівень комісійних у партнерській програмі — 30%, а мінімальна ціна курсів — 1500 руб. Це означає, що будь-яка успішна рекомендація буде приносити вам мінімум 500 руб. Також в процесі оформлення замовлення людина може додати в нього інші мої курси, що збільшить суму замовлення і суму ваших комісійних. Також ніхто вам не заважає надіслати рекомендацію по всій базі ваших підписчиків і заробити вже по-крупному.

Мінімальна сума виводу комісійних.

Обмежень виводу комісії по мінімальній сумі в партнерці немає.

Вимоги до партнерів:

1. При реєстрації ви повинні вказати робочу e-mail адресу.

2. Ви не повинні використовувати спам і інші нелегальні способи реклами ваших партнерських посилань, інакше ваш аккаунт буде моментально заблокований БЕЗ ВИПЛАТИ КОМІСІЙНИХ (такі випадки вже були).

3. Ви не повинні намагатися купити курс(и) через свої партнерські посилання.


Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам