WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

Користувальницька угода

Правила проекту Rabotaonline.in.ua

 1. Приймаючи дану угоду, ви повністю розумієте і погоджуєтесь з написаними нижче умовами.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
 3. Настійно рекомендуємо Вам ознайомитися з правилами нашого проекту. Якщо Ви згодні з усіма умовами, натисніть "Приймаю". Якщо Ви передумали реєструватись, натисніть "Не приймаю".
 4. Розміщуючи матеріали на сайті, Ви відображаєте тільки свою точку зору і несете за це відповідальність лише Ви. Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщені матеріали користувачів на нашому сайті. Тим не менш, хочемо Вас попередити, що у разі виявлення нейтральних, не тематичних повідомлень/відповідей, а також матеріалів, які на думку модераторів або адміністратора будуть неприпустимі, образливі, помилкові, Ваш акаунт буде заблоковано.
 5. У разі грубого або повторного порушення аккаунт блокується НАЗАВЖДИ без можливості відновлення!
 6. Крім спостереження модераторів на сайті діють автоматичні блокування, які спрацьовують автоматично блокуючи користувачів, порушують певний регламент правил на сайті.
 7. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти, змінювати, переносити чи зачиняти будь-які теми/повідомлення/матеріали/фотоальбоми/сайти та ін. на свій розсуд.
 8. Сайт Rabotaonline.in.ua несе виключно інформаційний характер.
 9. Мова сайту: російська, українська.

  Всі наявні на сервері відомості мають виключно інформаційне призначення. Всі повідомлення відображають думки їх авторів, і адміністрація
  не несе за них ніякої відповідальності.

На сайті забороняється:

 1. Будь-яка діяльність, незаконна на території України;
 2. Реклама у будь-якому вигляді, в тому числі реклама організацій, товарів, ресурсів Інтернету, розміщення реферальних посилань і самореклама.
 3. Загрози особистою розправою або іншими деструктивними діями, які можуть призвести до конфлікту.
 4. Обговорення і пропаганда будь-яких протиправних дій, а також згадка або посилання на сайти, зміст яких може мати протиправну інформацію.
 5. Розпалювання міжнаціональної, расової, релігійної або який-небудь інший ворожнечі.
 6. Вживання нецензурної та ненормативної лексики в будь-якому її вигляді, незалежно від мови.
 7. Само як і будь-які провокації або спекуляції навколо інтонації таких слів. А також нецензурні або ненормативні імена користувачів («никнеймы», «ніки»).
 8. Прямі, непрямі або завуальовані образи інших користувачів .
 9. Провокації в будь-якому їх вигляді та на будь-яку тему, а також хамське і зневажливе ставлення до іншим користувачам сайту. Так само як і образи за допомогою зміни імені користувача.
 10. Умисне засмічення розділів сайту марними, неінформативними повідомленнями, повідомленнями, що складаються з безладно символів, які повторюються, а також багаторазова відправка ідентичних повідомлень, у тому числі повідомлень, що складаються з картинок або спецсимволов, розтягуючих сторінку сайту в будь-яку зі сторін.
 11. Відправляти повідомлення або розміщувати матеріали, що містять текст, зображення і скрипти, які використовуються для некоректного відображення сторінок сайту інших користувачів, в тому числі використання помилок сайту.
 12. Вставляти в повідомлення HTML-код/скрипт з метою збору інформації про інших користувачів.
 13. Створення додаткових облікових записів при наявності вже заблокованого.
 14. Сперечатися з адміністраторами.
 15. Повністю заборонено розміщення на будь-яких сторінках сайту посилань на рекламу інших сайтів.

Інформація для правовласників

Всі статті, опубліковані на цьому ресурсі, були знайдені в мережі інтернет, як вільно поширювані або прислані різними користувачами. Всі права на опубліковані матеріали належать їх власникам. Якщо Ви є правовласником будь-яких матеріалів, і умови на яких вона представлена на даному ресурсі, не відповідає дійсності, прохання повідомити про це адміністрацію сайту з метою їх видалення.

Повна версія
Правила форуму-обов'язково до прочитання!

Всі матеріали доступні виключно для особистого користування в ознайомлювальних цілях.

З Повагою, команда проекту Rabotaonline.in.ua